Biz Kimiz ?


Nasıl
TEK OTO Olduk ?TEKOTO BURSA 01.04.2016 tarihinde faaliyete geçmiştir. TEKOTO'da oto elektrik ve elektronik, oto yedek parça, oto ses ve görüntü sistemleri, oto kalorifer-petek temizliği, oto klima gaz dolum ve tamiratı yapılmaktadır. TEKOTO 25 yıllık deneyim ile yönetilmektedir.

Deneyimli genç ve aktif bir kadroya sahibiz. Her marka aracın arıza tespit ve yedek parça tedariğini temin edebilmekteyiz. TEKOTO DA 200 m2 kapalı alanda hizmet vermekteyiz. bekleme salonu, showroom, montaj ve tamirat bakım bölümleri bulunmaktadır. Birçok alternatifi olan ses ve görüntü sistemlerimizden aracınıza en uygununu seçebilirsiniz.

 

"A" Kalite
Hizmet

İşindeki kaliteyi prensip edinen Tek Oto siz müşterilerine kusursuz bir hizmet verme amacı güder, müşteri memnuniyetini ön planda tutar.

Kurulduğu günden bu yana kusursuz bir hizmet sunmak için odaklanan Tek Oto, altyapısını bu doğrultuda geliştirmekte ve teknik personelini bu yönde eğitmektedir. Tek Oto yaptığı işin kalitesine güvenerek ve teknolojiyide bünyesinde bulundurarak siz müşterilerine tam donanımlı bir hizmet sunuyoruz.


Misyon &
Vizyon


MİSYONUMUZ

Teknolojiyi yakından takip eden firmamız yenilikleri bünyesinde barındırıyor. Siz müşterilerine kusursuz bir hizmet verme amacı güden firmamız, müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır.

VİZYONUMUZ

Hizmet verdiğimiz sektörde örnek teşkil edecek her türlü uygulamada öncü olmak, en iyisini en doğru haliyle yapmak. Hizmette kaliteyi, teknolojik bilgi ve ekipmanı iyi eğitilmiş, iyi karakterli insan gücü ile kullanarak sağlamak vizyonu ile faaliyetlerimize devam etmekteyiz.

https://buycapstone.com/